Nieinformatyk-Jak wyglądają pierwsze dni pracy programisty baz danych?

Cześć, mam na imię Darek i jestem programistą baz danych Oracle. Na co dzień stawiam czoła wielu wyzwaniom w trakcie wdrożeń i serwisu systemów informatycznych opartych o relacyjną bazę danych. Ponieważ sam rozpoczynałem swoją przygodę z bazami danych będąc osobą zupełnie niezwiązaną z branżą IT, wiem jak trudno jest zacząć naukę od samych podstaw. Dlatego chętnie pomogę Ci w naucę krok po kroku tak, aby udało Ci się opanować potrzebną do pracy z bazami danych technologię  w zaawansowanym stopniu. Jeśli miałeś już okazję spotkać się ze mną na żywo na jednym z prowadzonych przeze mnie warsztatów programowania lub oglądać nagrania udostepniane na youtubie to wiesz, że moje materiały to 100% praktyki oraz pełna koncentracja na Twoich potrzebach.

 

 

Jak przygotować się do pierwszego dnia pracy w it?

W tym materiale podziele się z Tobą swoimi metodami na to by:

– być lepiej przygotowanym do pierwszych dni pracy w IT

– zrobić dobre pierwsze wrażenie, zanim zajawisz się w biurze

– inni chętnie Ci pomagali

To nagranie pozwoli Ci zaoszędzić sporo stresu i nerwów.

Pierwszy dzień w pracy programisty baz danych może być ekscytujący i przyjemny, jeśli tylko będziesz wiedział jak się do niego przygotować.

 

 

 

Zapisy na kurs: https://www.nieinformatyk.pl/

Blog: https://www.darekbutkiewicz.pl

Kod z odcinka: https://www.nieinformatyk.pl/pliki

Facebook: https://www.facebook.com/nieinformatyk

Instagram: https://www.instagram.com/nieinformatyk

Twitter: https://twitter.com/nieinformatyk

#programowanie   #bazydanych   #pracait


Jeżeli szukasz swojej drogi w świecie IT i programowania, to świetnie trafiłeś! Poruszam na tym kanale wiele ciekawych tematów, które pomogą Ci rozwinąć karierę 🙂


Ten, jak i wiele więcej innych ciekawych artykułów możecie znaleźć na naszej stronie w dziale Blog -> każdego dnia po godzinie 15:00 nowy materiał.

Zapraszamy również do działu Kalendarium, gdzie znajdziecie informację o zbliżających się konferencjach, szkolenia i prezentacjach z różnych dziedzin IT.


Jeśli szukacie nowych wyzwań zawodowych to w dziale Oferty, na pewno znajdziecie coś dla Ciebie!


Zapraszamy na nasz Facebook oraz LinkedIn