Nieinformatyk – Jak wygląda rekrutacja programisty baz danych?

Cześć, mam na imię Darek i jestem programistą baz danych Oracle. Na co dzień stawiam czoła wielu wyzwaniom w trakcie wdrożeń i serwisu systemów informatycznych opartych o relacyjną bazę danych. Ponieważ sam rozpoczynałem swoją przygodę z bazami danych będąc osobą zupełnie niezwiązaną z branżą IT, wiem jak trudno jest zacząć naukę od samych podstaw. Dlatego chętnie pomogę Ci w naucę krok po kroku tak, aby udało Ci się opanować potrzebną do pracy z bazami danych technologię  w zaawansowanym stopniu. Jeśli miałeś już okazję spotkać się ze mną na żywo na jednym z prowadzonych przeze mnie warsztatów programowania lub oglądać nagrania udostepniane na youtubie to wiesz, że moje materiały to 100% praktyki oraz pełna koncentracja na Twoich potrzebach.

 

 

                      Jak wygląda rekrutacja programisty baz danych?

 

Jak przebiega proces rekrutacji programisty baz danych Oracle?

Z jakich etapów składa się rekrutacja? O co pytają rekruterzy?

Co trzeba wiedzieć na rozmowie technicznej?

Jak odpowiadać na pytania osób z działu HR?

 

Jeśli jesteś zainteresowany bardziej technicznymi zagadnieniami dotyczącymi bazy danych Oracle to zapraszam do zapoznania się z poniższymi linkami:

Zapisy na kurs: https://www.nieinformatyk.pl/

Blog: https://www.darekbutkiewicz.pl

Facebook: https://www.facebook.com/nieinformatyk

Instagram: https://www.instagram.com/nieinformatyk

Twitter: https://twitter.com/nieinformatyk

 


Ten, jak i wiele więcej innych ciekawych artykułów możecie znaleźć na naszej stronie w dziale Blog -> każdego dnia po godzinie 15:00 nowy materiał.

Zapraszamy również do działu Kalendarium, gdzie znajdziecie informację o zbliżających się konferencjach, szkolenia i prezentacjach z różnych dziedzin IT.


Jeśli szukacie nowych wyzwań zawodowych to w dziale Oferty, na pewno znajdziecie coś dla Ciebie!


Zapraszamy na nasz Facebook oraz LinkedIn