Norbert Jankowski i jego podcast

Dla Kogo Jest Ten Podcast ?

Podcast skierowany jest do osób, które rozważają karierę Testera lub już nimi są, ale nie wiedzą co dalej. Dla osób, które chcą poznać pracę testera, ale również dla tych co znają ją od podszewki. Chcę by każdy odcinek przyniósł wam wartość, dlatego zachęcam do zadawania pytań w mailach, komentarzach lub na Facebookowej stronie podcastu.

Norbert JankowskiOd Kogo!

Norbert Jankowski

Pracę w IT zaczął  ponad 10 lat temu, zaraz po skończeniu Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Ze studiów została mu pasja do jakości, ale postanowił całkowicie zmienić swoją ścieżkę zawodową.

Karierę przeszedł od Testera Manualnego poprzez Test Managera, aż do Quality Managera. 

Obecnie zajmuje się testami w międzynarodowych projektach z sektora bankowego oraz tworzę Szkołę Testera.

  

 

 

Studia podyplomowe Testowanie Oprogramowania – Vistula

 

Witam wszystkich, chciałem podzielić się kolejnym ciekawym odcinkiem podcastu, który tworzę. W tym odcinku rozmawiam z Dariuszem Drezno ze szkoły Vistula o studiach podyplomowych “Testowanie Oprogramowania”. Bardzo ciekawy odcinek, który daje sporo ciekawego kontentu dla tych co planują ścieżkę testera a nie wiedzą jak to ugryźć.

Testowanie Oprogramowania Podcast - Co to UX

 

We wcześniejszym odcinku (Zawód tester jak zacząć), wspominałem, iż jedna z możliwych ścieżek rozwoju testera to UX. Dziś macie okazję posłuchać wywiadu z Dorotą Rajską, która na co dzień zajmuje się właśnie UXem. Mało tego, Dorota sama nauczyła się UX i powie wam, jak to zrobiła. Oprócz tego, dowiecie się jak wygląda rola UX-owca w procesie wytwarzania oprogramowania. Więcej

Testowanie Oprogramowania Podcast - Od testera do DMa

 

We wcześniejszym odcinku (Zawód tester jak zacząć), wspominałem, iż jedna z możliwych ścieżek rozwoju testera to Project Manager i Delivery Manager. Dziś macie okazję posłuchać wywiadu z Robertem Lato, który na co dzień jest DM’em w KMD polska. Mało tego Robert przeszedł całą ścieżkę od testera do managera i opowie nam jak to wyglądało. Opowie nam sekret “szczęśliwego” zespołu i trochę o zagadnieniu “testing as a service” Więcej