Zakoduj
z nami Swoją
przyszłość

Anna Adamowicz

Founder

Pracując z niezliczoną liczbą programistów każdego dnia, poznałam ich potrzeby oraz najbardziej nurtujące pytania tego biznesu. Jako odpowiedź na nie postanowiłam zbudować miejsce, w którym tworzymy jak największą społeczność skupiającą najlepszych specjalistów z szeroko pojętego IT. Nie musicie martwić się już o niejasno określone oferty, nagłe „urwanie kontaktu”, czy też niesamowicie długi czas oczekiwania na jakąkolwiek informację zwrotną. CVC udostępni Wam te dane bez problemu, ale z pełną wygodą i prostotą. Ten portal jest wyjątkowy, specjalnie dopasowany do potrzeb pracy i świata IT. To mały krok dla nas, ale wielki skok dla środowiska programistów! CVC – Zakodujmy razem naszą przyszłość! Dołącz do nas jeszcze dziś!

W coders View Community troszczymy się o programistów

W Coders View Community troszczymy się o programistów. Nie jesteśmy „tylko” firmą, lecz całą społecznością skupioną wokół pasjonatów chcących się doszkolić dzięki proponowanym przez nas mentorom. Znaleźć pracę na naszym przejrzystym rynku ofert, czy wejść w interakcję z kolegami i koleżankami po fachu na naszym forum. Udostępniamy także specjalny kalendarz wypełniony po brzegi wszelkimi branżowymi spotkaniami, konferencjami i wydarzeniami. Razem z Wami chcemy wyznaczać nowy kierunek branży IT, a nie po prostu podążać za trendami.

CVC to miejsce nie tylko dla programistycznych weteranów, którzy złamali już nie jeden kod. Z otwartymi rękoma witamy także nieco mniej doświadczone osoby, ponieważ głód wiedzy to jedna z naszych podstawowych wartości.

CVC to całe IT w jednym miejscu!