O nas

Zakoduj z nami swoją przyszłość!

View about us

Pracując z wieloma programistami każdego dnia, poznałam ich potrzeby oraz najbardziej nurtujące ich pytania. Postanowiłam zbudować miejsce, w którym będziemy tworzyć społeczność skupiającą się wokół szeroko pojętego IT. Nie musicie martwić się już o niedopasowane oferty, brak informacji na temat wynagrodzenia, nazwy klienta czy też długi czas oczekiwania na informację zwrotną. CVC zapewni Wam to wszystko na najwyższym poziomie. Ten portal ma być wyjątkowy, tak samo jak praca i świat programistów. Każdy Specjalista znajdzie tutaj miejsce dla siebie! CVC – Zakodujmy razem naszą przyszłość! Dołącz do nas jeszcze dziś!

Anna Adamowicz – Founder

Coders View Community to społeczność ludzi pasjonujących się programowaniem. Gromadzimy całe środowisko IT wokół ciekawych wydarzeń, szkoleń, warsztatów, meetupów i interesujących projektów, w których można wziąć udział. Poza specjalistami w dziedzinie różnych języków programowania znajdziesz tutaj również ludzi, którzy pomogą Ci w znalezieniu ciekawej pracy z możliwością rozwoju, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

CVC to nie tylko osoby z dużym doświadczeniem, ale również takie, które dopiero zaczynają swoją przygodę z programowaniem.

Dzięki sekcji " Jak zacząć" młodsi programiści mogą zdobywać wiedzę od bardziej doświadczonych kolegów. W każdym momencie możesz zacząć korzystać z forum, by znaleźć interesujące tematy oraz odpowiedzi na nurtujące pytania, albo udzielać się na nim, aby pomóc innym.
Dzięki kalendarium dowiesz się o wszystkich nowinkach, warsztatach programistycznych, konferencjach branżowych oraz nadchodzących wydarzeniach w branży.

CVC to całe IT w jednym miejscu!