Ola Kunysz vlog – Nie piszesz testów na frontendzie? Zobacz co tracisz!

Cześć tu Ola

Na moim kanale znajdziesz informacje o tym jak pisać dobre testy, jak używać TDD i jak refaktoryzować bez lęku. Nie brakuje też umiejętności miękkich, komunikacji i rozwoju zawodowego, bo te tematy też łączą się z wysoką jakością oprogramowania. Organizuję webinary, ale też występuję na spotkaniach i konferencjach, znajdziesz tam też nagrania z większości z nich.

Zapraszam na vloga

Mówimy o tym:

* co tracisz nie pisząc testów Dlaczego warto pisać testy? Czy testy pomogą nam uniknąć regresji?

* jakie są poziomy testów Kiedy pisać testy jednostkowe? Kiedy pisać testy integracyjne, a kiedy e2e? Jak wygląda piramida testów a jak trofeum? Ile testów powinno być w projekcie?

* jakich narzędzi możesz użyć Czym różnią się różne biblioteki i frameworki? Jest vs Mocha i Chai vs Jasmine i Karma. Czego użyć do statycznej analizy kodu? Czy Cypress zastąpi Selenium?

Dołącz do newslettera, żeby dostawać co tydzień dawkę wiedzy na temat testów na frontendzie i brać udział w kolejnych webinarach! https://testynafrontendzie.pl

 


Ten, jak i wiele więcej innych ciekawych artykułów możecie znaleźć na naszej stronie w dziale Blog -> każdego dnia po godzinie 15:00 nowy materiał.

Zapraszamy również do działu Kalendarium, gdzie znajdziecie informację o zbliżających się konferencjach, szkolenia i prezentacjach z różnych dziedzin IT.


Jeśli szukacie nowych wyzwań zawodowych to w dziale Oferty, na pewno znajdziecie coś dla Ciebie!


Zapraszamy na nasz Facebook oraz LinkedIn