overment.com – czyli od A do Z

Wysokie tempo rozwoju technologii wymaga od nas nieustannej nauki i zdobywania nowych umiejętności. Ten kanał jest odpowiedzią na to wyzwanie. Overment dedykowany jest web-developerom posiadającym 1-2+ letnie doświadczenie w pracy. Przewodnią tematyką kanału jest jest JavaScript.

 

Cześć, mam na imię Adam. Zawodowo programuję od ponad 7 lat, jednak jest to moja pasja już od najmłodszych lat. Posiadam szeroką wiedzę z zakresu designu & web-developmentu. Większość wolnego czasu poświęcam na rozwój tego kanału, by móc dzielić się z Tobą swoim doświadczeniem i nieustannie uczyć się czegoś nowego.

overment.com - #1 Planowanie projektu

overment.com - #2 Projektowanie

overment.com - #3 Tworzenie szablonu

overment.com - #4 Stack technologiczny

overment.com - #5 Struktura projektu

overment.com - #6 Ustawienia szablonu i nawigacja

overment.com - #7 Kodowanie strony głównej

overment.com - #8 Migracja na Gatsby.js

overment.com - #9 Headless CMS

overment.com - #10 Blog w Gatsby'm

Machine Learning i AI (Krzysztof Sopyła) – FullStak #10 7 kwietnia 2021

Nieinformatyk – Projektowanie bazy danych – Kurs SQL #3 7 marca 2021

Projektowanie bazy danych Dzisiaj rozpoczniemy pracę nad projektem bazy danych. Nauczymy się stosować polecenie create table oraz insert into. Jeśli zastanawiałeś się skąd zdobyć doświadczenie by zostać programistą koniecznie musisz obejrzeć to nagranie. Typy danych SQL :https://docs.oracle.com/cd/B28359_01/…​ Chcesz wiedzieć więcej: http://www.nieinformatyk.pl​ Kod z odcinka do pobrania: https://www.nieinformatyk.pl/pliki/​ O czym nagrać kolejny odcinek: http://www.facebook.com/nieinformatyk