Poranne Rozmowy – Szkoła Testów

Nazywam się Ola Kunysz i tworzę oprogramowanie od kilkunastu lat.

Swoje doświadczenie zdobywałam   w Polsce i Stanach Zjednoczonych.

Pracowałam w wielu międzynarodowych projektach, od telekomunikacji, przez ubezpieczenia, po e-commerce.

Pomagam pisać lepsze testy.

 

                     

 

Poranne Rozmowy - zapowiedź

 

Nazywam się Ola Kunysz, jestem programistką, prelegentką i bloggerką. Dzielę się wiedzą w ramach Szkoły Testów. Tak powstały webinary Rozmowy o Jakości.

To ich krótka forma. Dużo wiedzy w pigułce! Zaprosiłam jednych z najlepszych inżynierów jakich znam, chociaż pewnie nie kojarzysz ich z konferencji. A szkoda! Teraz masz szansę ich poznać i dowiedzieć się, jak zapewniają jakość w swoich projektach.

Poranne Rozmowy - Łukasz Drygała

 

Łukasz Drygała to mąż, ojciec, programista Scali. Miłośnik programowania funkcyjnego i systemów rozproszonych. Skupiony na jakości oprogramowania i dostarczaniu wartości biznesowej. Obecnie pracuje nad rozproszonym systemem do przetwarzania dużej ilości danych. Fan siatkówki i dobrej kawy.

Poranne Rozmowy - Marek Karaśkiewicz

 

Marek Karaśkiewicz przygodę z IT rozpoczął jako tester, ale zawsze miał zacięcie do systemów i sieci. Po kilku latach postanowił zmienić specjalizację, by zajmować się tym co interesuje go najbardziej. Obecnie jest DevOpsem w firmie Fingo. Pasjonat gotowania, doświadczania nowych smaków w podroży i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Poranne Rozmowy - Marcin Kubala

 

Marcin Kubala to programista z ponad 8 letnim doświadczeniem komercyjnym. Uwielbia pracę zdalną oraz silnie typowane języki programowania, dlatego swoją karierę związał ze Scalą oraz SoftwareMill. Motocyklista uzależniony od odkrywania coraz to nowszych bocznych dróg Podhala i Słowacji.

Poranne Rozmowy - Ewelina Dziedzic

 

Ewelina Dziedzic od 7 lat zajmuje się tworzeniem dobrej jakości oprogramowania spełniającego potrzeby biznesowe klienta. Doświadczenie zdobywała pracując w wielu branżach od e-commerce, poprzez bankowość, aż do produkcji mleka. Miłośniczka pracy zespołowej, minimalizmu i wyrabiania dobrych nawyków. Pasjonuje się uczeniem maszynowym, podnoszeniem ciężarów i podróżami.

Poranne Rozmowy - Dobrek Kropielnicki

 

Dobrek Kropielnicki to fullstack Developer z 15-letnim doświadczeniem komercyjnym. Zwolennik programowania funkcyjnego i czystego kodu. W firmie Dunning Kruger & Associates pracuje nad systemami IoT i wizualizacji danych. Mąż cudownej kobiety, ojciec 2 dzieci, biegacz, cukiernik, uzależniony od książek.

Prawo IT 3 lipca 2019

Paulina Piątek Morning person. Geek. Lawyer. Jestem prawniczką zafascynowaną internetem i nowymi technologiami. Prowadzę kancelarię specjalizującą się w prawie IT/digital. Na co dzień pomagam przedstawicielom branży IT prowadzić biznes, wspierając ich od strony prawnej. Mam świadomość, że polskie prawo nie nadąża za postępem technologicznym i dlatego czerpię ogromną satysfakcję ze znajdowania rozwiązań pozwalających branży IT […]

POIT #009 – Programowanie frontendu aplikacji webowych 6 marca 2021

Witamy w dziewiątym odcinku podcastu „Porozmawiajmy o IT”. Tematem rozmowy z gościem będzie programowanie frontendu aplikacji webowych. Dziś moimi gościem jest Tomek Nieżurawski, doświadczony web developer specjalizujący się w technologiach frontendowych. Pracował w kilku polskich i zagranicznych firmach mierząc się z takimi technologiami jak różne frameworki JS, CSS a także z NodeJS i innymi technologiami […]