Programowanie aplikacji mobilnych w React Native

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 

         

Odc. 1 | Instalacja środowiska programistycznego (IDE) PhpStorm

 

Pierwszy odcinek ma na celu wprowadzenie Was w świat kodzenia, dlatego też nie ujrzycie w nim jeszcze niczego związanego z React Native, prócz instalacji odpowiedniego programu, który będzie wymagany w dalszych „lekcjach”.

Odc. 2 | Instalacja Node.js

 

W tym odcinku pokażemy Wam jak zaopatrzyć się w Node.js wymagane do uruchomienia frameworka React Native, w którym to będziemy pisać naszą pierwszą aplikację mobilną.

Odc. 3 | Instalacja React Native (Expo CLI)

 

Jest i odcinek trzeci z serii „Programowanie aplikacji mobilnych w React Native”, w którym zainstalujemy React Native (Expo CLI). Odcinek ten kończy moduł pierwszy „Konfiguracja środowiska”.

Odc. 4 | Stworzenie aplikacji mobilnej w React Native (Expo CLI)

 

Jest i kolejny odcinek z serii „Programowanie aplikacji mobilnych w React Native”, w którym utworzymy projekt naszej aplikacji, a następnie uruchomimy ją na telefonie.

Dev Kacper -> Jak dodałem Podstawy GRY | Tworzę GRĘ RPG 1 19 marca 2021

Witam was ja jestem GameDev Kacper, a oto film pod tytułem: Unity gra RPG #1 |Podstawy gry W tym filmie pokazuje jak stworzyłem prostą grę w silniku Unity 2D C#, gdzie tworzymy wspólnie grę o tematyce survival RPG. Jeżeli masz propozycję to napisz w komentarzu!

Nest.js 10 marca 2020

Wysokie tempo rozwoju technologii wymaga od nas nieustannej nauki i zdobywania nowych umiejętności. Ten kanał jest odpowiedzią na to wyzwanie. Overment dedykowany jest web-developerom posiadającym 1-2+ letnie doświadczenie w pracy. Przewodnią tematyką kanału jest jest JavaScript.   Cześć, mam na imię Adam. Zawodowo programuję od ponad 7 lat, jednak jest to moja pasja już od […]