Rozmowy o jakości #04 – Ola Kunysz i Magda Stożek

Zapraszam na kolejne ⚡️Rozmowy o Jakości⚡️! Tym razem moim gościem będzie Magda Stożek

Magda jest też jedną z 60 CEO w SoftwareMill, współorganizatorką konferencji GreenfieldConf, zdeklarowaną zielonogórzanką, rowerzystką miejską 🚴‍♀️, fanką grubych książek 📚, planszówek i stepowania 💃.
Możesz spodziewać się eksperckiej wiedzy i wielu praktycznych porad dotyczących pisania dobrych testów, zwłaszcza tych opartych na właściwościach (ang. property-based testing).

👉 Dołącz do serii porannych webinarów https://szkolatestow.online/poranne-r…

👉 Dołącz do newslettera na https://szkolatestow.online

👉 Mój Twitter https://twitter.com/OlaQnysz

👉 Fanpage Szkoły Testów https://www.facebook.com/SzkolaTestow

👉 Twitter Magdy https://twitter.com/magdastozek

👉 Slajdy z prezentacji o testach opartych na właściwościach: https://slides.com/magdastozek/proper…

POIT #007 – Cyberbezpieczeństwo 27 lutego 2021

Witam w siódmym odcinku podcastu „Porozmawiajmy o IT”. Tematem rozmowy z moim gościem będzie cyberbezpieczeństwo.Dziś moimi gościem jest Artur Markiewicz, którego misją jest uświadamianie firm, instytucji i normalnych użytkowników komputera na temat bezpieczeństwa w internecie.

Kurs GIT (tutorial)- Overment 16 czerwca 2019

Wysokie tempo rozwoju technologii wymaga od nas nieustannej nauki i zdobywania nowych umiejętności. Ten kanał jest odpowiedzią na to wyzwanie. Overment dedykowany jest web-developerom posiadającym 1-2+ letnie doświadczenie w pracy. Przewodnią tematyką kanału jest jest JavaScript.   Cześć, mam na imię Adam. Zawodowo programuję od ponad 7 lat, jednak jest to moja pasja już od […]