Spring Boot od podstaw – Przemysław Bykowski

Przemysław Aadam Bykowski

Teacher | Developer | Author | Consultant

Zajmuję się organizowaniem warsztatów oraz szkoleń z zakresu tworzenia i rozwoju oprogramowania. Specjalizuję się w Spring Framework. Odpowiednie kierunkowe wykształcenie zestawione z wieloletnim doświadczeniem pozwalają mi świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie.

Dzielenie się wiedzą sprawia mi niemałą przyjemność. Niejednokrotnie już współpracowałem z Odbiorcami w różnym wieku oraz o różnym zakresie umiejętności. Działalność akademicka sprzyja poznawaniu i wdrażaniu coraz to efektywniejszych patentów pomocnych w nauce innych, natomiast codzienna praca z projektami programistycznymi umożliwia mi aktualizowanie wiedzy z zakresu najnowszych rozwiązań technologicznych.

Zawodowo i z wykształcenia łączę sobie wiedzę z zakresu IT i zarządzania, co pozwoliło mi wygrać lub być laureatem wielu konkursów programistycznych a także biznesowych na szczeblu karowym.

Jestem zawsze pełny pozytywnej energii do działania! Sport mnie nakręca 😉

Moją Twórczość znajdziesz również:
🎞YOUTUBE ➜ https://www.youtube.com/channel/UCjWnQvpQgSRLeDEYQC0ZuLg
📖FACEBOOK ➜ https://www.facebook.com/programujzbykiem
🙋‍♂️GRUPA ➜ https://www.facebook.com/groups/byczazagroda/
🐦TWITTER ➜ https://twitter.com/przemekbykowski
💾GITHUB ➜ https://github.com/bykowski

Spring Boot - Wprowadzenie #01

Spring Boot - Czym jest i jak zacząć? #02

Spring Boot - Generowanie projektu #03

Spring Boot - CDI Contexts and Dependency Injection #04

Spring Boot - Sposoby wstrzykiwania zależności #05

Spring Boot - REST API #06

Cisco wprowadza Nowe rozwiązania dla sieci bezprzewodowej 11 lutego 2019

Cisco wprowadza rozszerzenie rodziny przełączników Catalyst 9800 i 9200 które będą wspierać sieć pracującą intuicyjnie. Na czym to będzie polegać ? Architektura takiej sieci będzie sprawiać jej intuicyjne dostosowywanie do otoczenia w konsekwencji będzie ewoluować . Mowa tu o nowych przełącznikach Catalyst 9200 dzięki którym mniejsze firmy po raz pierwszy zyskają dostęp do usług które […]

JavaScript Promise- Overment 16 czerwca 2019

Wysokie tempo rozwoju technologii wymaga od nas nieustannej nauki i zdobywania nowych umiejętności. Ten kanał jest odpowiedzią na to wyzwanie. Overment dedykowany jest web-developerom posiadającym 1-2+ letnie doświadczenie w pracy. Przewodnią tematyką kanału jest jest JavaScript.   Cześć, mam na imię Adam. Zawodowo programuję od ponad 7 lat, jednak jest to moja pasja już od […]