Kalendarium

4Developers KRAKÓW

01/10/2019 - Październik 1, 2019 314 zł - Standard, 40 zł Student


Rusza lokalna edycja 4Developers – spotkajmy się u Ciebie w mieście!

Cykl spotkań rozpocznie się w Krakowie. 1.10.2019

Na salach wykładowych będą wybrzmiewać hot talki z zakresu: .NET, Architektury aplikacji, Cloud Computing, Javascript i Python.

Kameralne spotkania 4Developers to niepowtarzalna okazja, by uczyć się od najlepszych ekspertów i poznać nowych ludzi z branży z najbliższej okolicy. Satelity Festiwalu mają dokładnie ten sam klimat, który uczestnicy znają z głównej edycji: kilka ścieżek do wyboru, merytoryczne wykłady, świetni prelegenci i otwarta atmosfera. Agenda jest dostosowana indywidualnie do potrzeb lokalnej społeczności i pozwala na poszerzenie wiedzy oraz zainteresowań uczestników w danej dziedzinie. Lokalna formuła zaś pozwala na osobiste poznanie prelegentów i ekspertów, wzajemną wymianę dobrych praktyk i doświadczeń, a także uzyskanie pomocy w opracowywaniu nurtujących zagadnień.

Wystąp na scenie!

Call for Papers na lokalne edycje jest już otwarte. Organizatorzy poszukują ambitnych i pełnych pasji osób, które podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami 4Developers. Możecie przesyłać propozycje tematów z zakresu: .NET, Architektury aplikacji, Java, Javascript, Mobile, Python, Cloud Computing.

Każde zgłoszenie oceni Rada Programowa, złożona z doświadczonych ekspertów. Każdy kandydat otrzyma garść merytorycznych uwag dotyczących proponowanego tematu. Termin przesyłania zgłoszeń upływa z połową czerwca 2019.

 

Niższe ceny biletów jeszcze dostępne

Dobre wieści – wciąż możecie załapać się na tańsze warianty biletów, które znajdziecie na stronie lokalnych edycji 4Developers. “W zeszłym roku sprzedaż biletów zakończyła się na długo przed terminem”, informują organizatorzy i zachęcają zdecydowane osoby do zakupu biletów możliwie wcześniej – jesienią ich pula może być już wyprzedana.

Więcej informacji i bilety na stronie: https://4developers.org.pl

By być na bieżąco z nowościami dotyczącymi Festiwalu i jego programu, śledźcie profil na Facebooku: https://www.facebook.com/4Developers/

 

Zapraszamy na wydarzenie!

Szczegóły

Start:
01/10/2019

Koniec
Październik 1, 2019

Koszt:
314 zł - Standard, 40 zł Student

Strona internetowa:
https://4developers.org.pl

Organizator

PROIDEA

Telefon:
+48 12 617 11 83

E-mail:
biuro@proidea.org.pl

Miejsce


Telefon:
+48 12 617 11 83

Strona internetowa:
https://4developers.org.pl