Angular Warsaw #36

 

Szczegóły

To już kolejny z serii, a pierwszy w tym roku MeetUp, organizowany przez Angular Warsaw przy współpracy z House of Angular i angular.love! Chcecie zafundować sobie dawkę nowej, praktycznej wiedzy o Angularze z różnych perspektyw? Zapraszamy do posłuchania Developerów z House of Angular już 2 marca! A o czym tym razem będzie mowa? Szczegóły przedstawimy Wam wkrótce, ale możemy zdradzić, że tematy prezentują się następująco:

Wojciech Janaszek – ,,Optymalny Angular”
Każdy z Was z pewnością lubi, gdy aplikacja, której używa, działa bez ścięć i szybko reaguje na wasze działania. Osiągnięcie tego nie musi być takie trudne, jak może się wydawać. Podczas tej prelekcji dowiesz się wszystkiego, co jest potrzebne, aby pisać właśnie takie aplikacje w Angularze.

Mateusz Do Duc – ,,NX w praktyce”
Jak z NX’a korzysta team House of Angular? Jak zmieniało się nasze podejście na przestrzeni realizowanych projektów? Na co warto zwrócić uwagę w pracy z tą technologią? Na tej prelekcji postaram się przekazać Wam sporą część naszego NX-owego expa w pigułce.

Mateusz Dobrowolski – ,,Backend for Frontend…by Frontend?”
Zwięzłe przedstawienie dlaczego i w jaki sposób wykorzystujemy w naszym projekcie wzorzec ‘Backend for Frontend’. Dowiecie się, jakie są konsekwencje tego podejścia i jakie rozwiązania przy okazji udało nam się przemycić do projektu.

Oprócz prelekcji będzie też oczywiście czas na networking przy piwku i pizzy. Będzie to też świetna okazja, żeby porozmawiać z blogerami z angular.love oraz z ekipą z House of Angular – zdobywcami ngAward Angular Hero of Community!
Dodatkowo, na najbardziej aktywnych uczestników czekają zestawy Angular-owych gadżetów oraz kultowe, czerwone bluzy!

*Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie. Wystąpienia przeprowadzane będą w języku polskim.

Miejsce spotkania:
House of Angular
Budynek Instytutu Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk
ul.Jana Kazimierza 5 , Warszawa
Dla zmotoryzowanych przygotowaliśmy parking. Wjazd od tyłu Instytutu.

*Cały czas szukamy prelegentów na kolejne edycje, zapraszamy do kontaktu!


Organizator
Angular Warsaw

Start
02/03/2022 18:00

Koniec
02/03/2022 21:00

Koszt
Bezpłatne

Telefon

E-mail

Strona internetowa
https://www.facebook.com/events/279107227639353?ref=newsfeed