BPM 2.0 KURS ZAAWANSOWANY, WARSZAWA

 

 

 

  • Dla kogo jest ten kurs?

Dla wszystkich zaawansowanych z zakresu tworzenia modeli biznesowych BPMN 2.0

 

  • Cel szkolenia:

Głównym celem szkolenia jest znaczne pogłębienie wiedzy z zakresu BPMN 2.0, a także zapoznanie uczestników z zaawansowanymi konstrukcjami i elementami notacji i implementacji procesów bazujących na modelach.

 

  • Forma szkolenia:

Warsztat oparty jest na multimedialnej prezentacji, poparty anegdotami z doświadczeń trenera. Uczestnicy wykonują ćwiczenia z prowadzącym, a także samodzielnie. Wszystkie analizy wybranych modeli zostają do użytku uczestników. Zajęcia oparte są na metodyce opisów biznesowych BPMN.

 

  • Korzyści ze szkolenia:

Po ukończonym szkoleniu uczestnicy potrafią efektywnie dobierać sposoby modelowania do określonego celu. Dodatkowo skutecznie analizują procesy biznesowe, tworzą diagramy BPMN (w tym współpracy, choreografii i konwersacji), a także tworzą efektywne konstrukcje do poziomu odbiorcy.

 

  • W trakcie szkolenia zapewniamy: materiały szkoleniowe, przerwę kawową, lunch i certyfikat uczestnictwa.

 

  • Trener szkolenia:

Piotr Biernacki – trener BMPN, który ma na koncie setki przeprowadzonych szkoleń z tego zakresu. Silnie zaangażowany w popularyzację notacji BMPN zgodnie z polityką iGrafx. Dodatkowo dostarcza narzędzi wspierających metodologię Six Sigma – Minitab i iGrafx, a także tworzy pogłębione analizy procesów biznesowych dla klientów i partnerów MGX.

 

Miejsca szkolenia: Warszawa

Link do zapisów i agendy: https://gigacon.org/event/bpmn-2-0-kurs-zaawansowany/

Dla społeczności Coders View Community mamy 5% rabatu od ceny szkolenia z hasłem codersview. Hasło należy podać podczas rejestracji.

 

Serdecznie zapraszamy!


Organizator
GigaCon

Start
04/07/2019

Koniec
05/07/2019

Koszt
1890 zł + VAT

Telefon
506 981 902

E-mail
szkolenia@gigacon.org

Strona internetowa
https://gigacon.org/event/bpmn-2-0-kurs-zaawansowany/