CLOUD COMPUTING, WARSZAWA

 

Miło nam poinformować, że już 29 października w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji Cloud Computing GigaCon!

 

Niezależnie od tego czy są już Państwo użytkownikami rozwiązań opartych na cloud computingu czy jeszcze się Państwo do nich nie przekonali, zapraszamy serdecznie do całkowicie bezpłatnego udziału w konferencji, która pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie tych właśnie rozwiązań.

 

Postaramy się pokazać, że model chmury może być bardzo przydatny w codziennej pracy, jak wykorzystać w pełni oferowane nam narzędzia i przede wszystkim jak zapewnić bezpieczeństwo (również pod względem regulacji prawnych).

 

Będzie to wspaniała okazja do zapoznania się z przeglądem technologii chmurowych!

 

W programie czekać będzie oczywiście kilka bardzo ciekawych prelekcji, które przeprowadzone zostaną przez doświadczonych Ekspertów.

Cały czas uzupełniamy informacje na stronie internetowej wydarzenia i będą pojawiać się nowi wystawcy, tematy prelekcji i inne notyfikacje.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, aczkolwiek jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie: http://gigacon.org/event/cloud_waw_19

 

ZAPRASZAMY NA WYDARZENIE!


Organizator
GigaCon

Start
29/10/2019

Koszt

Telefon

E-mail

Strona internetowa
http://gigacon.org/event/cloud_waw_19