Kalendarium

CLOUD COMPUTING, WARSZAWA

29/10/2019


 

Miło nam poinformować, że już 29 października w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji Cloud Computing GigaCon!

 

Niezależnie od tego czy są już Państwo użytkownikami rozwiązań opartych na cloud computingu czy jeszcze się Państwo do nich nie przekonali, zapraszamy serdecznie do całkowicie bezpłatnego udziału w konferencji, która pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie tych właśnie rozwiązań.

 

Postaramy się pokazać, że model chmury może być bardzo przydatny w codziennej pracy, jak wykorzystać w pełni oferowane nam narzędzia i przede wszystkim jak zapewnić bezpieczeństwo (również pod względem regulacji prawnych).

 

Będzie to wspaniała okazja do zapoznania się z przeglądem technologii chmurowych!

 

W programie czekać będzie oczywiście kilka bardzo ciekawych prelekcji, które przeprowadzone zostaną przez doświadczonych Ekspertów.

Cały czas uzupełniamy informacje na stronie internetowej wydarzenia i będą pojawiać się nowi wystawcy, tematy prelekcji i inne notyfikacje.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, aczkolwiek jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie: http://gigacon.org/event/cloud_waw_19

 

ZAPRASZAMY NA WYDARZENIE!

Szczegóły

Start:
29/10/2019

Koszt:


Strona internetowa:
http://gigacon.org/event/cloud_waw_19

Organizator

GigaCon

Telefon:


E-mail:


Miejsce
Warszawa, Żwirki i Wigury 1, 52.166886, 20.976346799999988

Telefon:


Strona internetowa:
http://gigacon.org/event/cloud_waw_19