Hack4Change

Czy można pomóc naszej planecie w 48h? Uważamy, że w kwestii ratowania świata liczy się każda inicjatywa i każdy, nawet najmniejszy gest! Samodzielnienie nie zmienimy świata, ale wspólnie możemy zrobić naprawdę wiele. Podczas Hack4Change pobudzimy naszą wyobraźnię i damy jej warunki na to, aby mogła przynieść wiele nieszablonowych i kreatywnych rozwiązań. W czasie trwania technologiczno-ekologicznego hackathonu ok. 100 uczestników będzie się mierzyć z największymi problemami współczesnego świata i tworzyć prototypy nowatorskich rozwiązań służących naszej planecie.

Edycja 2022 została zaplanowana w formule hybrydowej – stacjonarnie w Trójmieście oraz Słupsku, a także online, dzięki czemu udział będzie możliwy dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 10-12.06.2022, a jego start poprzedzą liczne warsztaty i spotkania. Będziemy szukać prostych rozwiązań na trudne problemy! Wydarzenie organizowane jest dzięki: Fundacji CODE:ME, Marek Kaminski Academy. Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Pomorskiego i Inkubatorowi Starter. Partnerem Strategicznym została firma EPAM, a Partnerem Technologicznym Microsoft.

Hack4change powstaje dzięki determinacji i połączeniu sił ekspertów, którym los naszego świata nie jest obojętny. Siły łączą branże z dziedziny ekologii, technologii i biznesu. Wspólnie wykorzystujemy nasz potencjał, umiejętności i doświadczenie do stworzenia narzędzi, które pomogą rozwiązać współczesne problemy ekologiczne. Podczas tej edycji pragniemy w szczególności się skupić na obszarach związanych ze słabą kondycją psychiczną człowieka, otwartymi danymi oraz zieloną energią


Organizator
Hack4Change

Start
10/06/2022 17:00

Koniec
12/06/2022 16:00

Koszt
Bezpłatnie

Telefon
+48 732 012 597

E-mail
kontakt@hack4change.tech

Strona internetowa
https://hack4change.tech/