HackYeah 2019: Największy stacjonarny hackathon w Europie

NAJWIĘKSZY STACJONARNY HACKATHON W EUROPIE !

HackYeah to największy stacjonarny hackathon w Europie, skupiający ludzi hackujących rzeczywistość, którzy koncentrują się na rozwiązywaniu ważnych problemów dzisiejszego świata. 2500 uczestników z różnymi specjalizacjami wzięło udział w  2018. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 14-15 września w Ptak Expo Warsaw. Pula nagród po pierwszym ogłoszeniu zadań wynosi 140 000 PLN.

Na wydarzenie zapraszamy: studentów, back-end developer, front-end developerów, full-stack developerów, grafików komputerowych, produkt menedżerów, projekt menedżerów, specjalistów od bezpieczeństwa informacji, analityków danych, projektantów aplikacji, projektantów stron internetowych, elektrotechników, projektantów gier i nie tylko! Cały dochód ze sprzedaży biletów dla uczestników zostanie przeznaczony na rzecz Szkoły 3.0 i Hearty Foundation – organizacji wspierających rozwój dzieci w IT.

 


Bezpłatne autobusy dla uczestników będą kursowały z centrum Warszawy do Ptak Warsaw Expo.

W tym roku na startujących w konkursie programowania będą czekały zadania w trzech kategoriach otwartych: KOMUNIKACJA, ŚRODOWISKO i BEZPIECZEŃSTWO. Nie dajemy żadnych wskazówek ani dodatkowych wytycznych, jednak na miejscu będą mentorzy, którzy będą wspierali i inspirowali uczestników. 10 000 PLN to nagroda w każdej z kategorii otwartych.

Ogłoszenia zadań partnerskich:

I – 5 lipca

II – 5 sierpnia

III – 5 września

Więcej szczegółów pojawi się już wkrótce na stronie www.hackyeah.pl

Specjalnie dla naszej społeczności, przygotowaliśmy 30 bezpłatnych biletów. Osoby zainteresowane darmowym uczestnictwem, prosimy o kontakt z nami pod adresem biuro@codersview.eu. Nasze stoisko znajdziecie w strefie Community Corner, do zobaczenia ! 


Organizator
HackYeah

Start
14/09/2019 11:00

Koniec
15/09/2019 16:00

Koszt
49

Telefon
+48 12 617 11 83

E-mail
hello@hackyeah.pl

Strona internetowa
www.hackyeah.pl