Kalendarium

LEAN SIX SIGMA W PROJEKTACH IT – WHITE BELT, WARSZAWA

09/04/2019 - Kwiecień 10, 2019 2199 zł + VAT


 

 

  • Dla kogo jest ten kurs?

Dla pracowników działów IT, zwłaszcza dla analityków biznesowych i systemowych, kierowników projektów, konsultantów biznesowych, pracowników ds. standardów i procesów, kadry zarządzającej firmą i odpowiedzialnych za wdrożenie koncepcji zarządzania procesami biznesowymi menadżerów.

 

  • Cel szkolenia:

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z metodyką Lean Six Sigma i możliwościami zastosowania jej w branży IT. Dodatkowo trener prezentuje metodykę DMAIC i uczy w jaki sposób skutecznie używać odpowiednich narzędzi do doskonalenia procesów.

 

  • Forma szkolenia:

Szkolenie prowadzone jest w formie warsztatów, których podstawową wiedzą jest wykład i doświadczenie trenera. Uczestnicy wykonują ćwiczenia, które omawiane są na forum.

 

  • Korzyści ze szkolenia:

Po zakończonym szkoleniu uczestnicy znają i rozumieją metodologię Six Sigma. Potrafią także rozwiązywać problemy procesowe w sposób systematyczny i uporządkowany. Dodatkowo znają działanie metodyki DMAIC, co ułatwia ich aktywne zaangażowanie w projekty.

 

  • W trakcie szkolenia zapewniamy: materiały szkoleniowe, notatnik i długopis, przerwę kawową, lunch i certyfikat uczestnictwa.

 

  • Trener szkolenia:

Ewelina Walszczyńska – specjalistka od doskonalenia procesów. Jest certyfikowanym trenerem Lean Six Sigma. Współpracuje z wieloma firmami na poziomie pomocy z wykorzystaniem narzędzi statystycznych, a także jest trenerem i mentorem dla dziesiątek wyszkolonych GB i BB.

 

 Miejsca szkolenia: Warszawa

 Link do zapisów i agendy: https://gigacon.org/event/lean-six-sigma-w-projektach-it-white-belt/

Dla społeczności Coders View Community mamy 5% rabatu od ceny szkolenia z hasłem codersview. Hasło należy podać podczas rejestracji.

 

Zapraszamy do udziału!

Szczegóły

Start:
09/04/2019

Koniec
Kwiecień 10, 2019

Koszt:
2199 zł + VAT

Strona internetowa:
https://gigacon.org/event/lean-six-sigma-w-projektach-it-white-belt/

Organizator

GigaCon

Telefon:
506 981 902

E-mail:
szkolenia@gigacon.org

Miejsce
Warszawa, 52.2296756, 21.012228700000037

Telefon:
506 981 902

Strona internetowa:
https://gigacon.org/event/lean-six-sigma-w-projektach-it-white-belt/