Kalendarium

MACHINE LEARNING W PYTHONIE – PRAKTYCZNE SZKOLENIE

11/04/2019 9:00 - Kwiecień 12, 2019 17:00 2399 zł + VAT


 

 

  • Dla kogo jest ten kurs?

Dla programistów, Project Managerów, dyrektorów IT, analityków Data Science i Business Inteligence, a także dla osób znających podstawy programowania i chcących nauczyć się jak używać Machine Learning.

 

  • Cel szkolenia:

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z Machine Learning, głównie z jego możliwościami, praktycznym zastosowaniem i ograniczeniami.

 

  • Forma szkolenia:

Szkolenie w większosci oparte jest na warsztatach i ćwiczeniach omawianych na forum. Uczestnicy dostają przygotowane wcześniej elektroniczne materiały szkoleniowe, w których mogą robić notatki i wprowadzać zmiany. Podczas spotkania opracowywane są case study dotyczące wielu róznych branż.

 

  • Korzyści ze szkolenia:

Po ukończonym szkoleniu uczestnicy potrafią wykorzystać dostępny w Pythonie toolset do szybkiego tworzenia prototypów i weryfikowania hipotez. Z łatwością oceniają możliwości rozwiązania danego problemu przy pomocy Machine Learning, a także potrafią dobrać do niego odpowiedni algorytm.

 

  • W trakcie szkolenia zapewniamy: elektroniczne materiały szkoleniowe, w których na bieżąco można dodawać notatki i komentarze, pomoc w przygotowaniu komputera, przerwę kawowo-ciasteczkową, lunch i certyfikat uczestnictwa.

 

  • Trener szkolenia:

Krzysztof Mędrela – trener i konsultant specjalizujący się w Pythonie i Machine Learning. Tworzy programy rozwoje w firmach: Nokia, Ericsson, Motorolla, Allegro i UBS. Zanim został trenerem pracował jako programista. Jako freelancer współtworzył i wdrażał AMY – dedykowany open-sourcowy system ERP dla organizacji szkoleniowej Software Carpentry, która wyszkoliła do tej pory ponad 30 tys. naukowców.

 

Link do zapisów i agendy: https://gigacon.org/event/machine-learining-python-szkolenie/

Dla społeczności Coders View Community mamy 5% rabatu od ceny szkolenia z hasłem codersview. Hasło należy podać podczas rejestracji.

 

Zapraszamy!

Szczegóły

Start:
11/04/2019

Koniec
Kwiecień 12, 2019

Koszt:
2399 zł + VAT

Strona internetowa:
https://gigacon.org/event/machine-learining-python-szkolenie/

Organizator

GigaCon

Telefon:
506 981 902

E-mail:
szkolenia@gigacon.org

Miejsce
Warszawa, Ogrodowa 58, 52.2374105, 20.983223599999974

Telefon:
506 981 902

Strona internetowa:
https://gigacon.org/event/machine-learining-python-szkolenie/