MIKROSERWISOWA ARCHITEKTURA APLIKACJI WEB – REST, CQRS, NOSQL

 

  • Dla kogo jest ten kurs?

Dla programistów na różnym poziomie zaawansowania, architektów, programistów na ścieżce architektów i dla wszystkich, którzy chcą poznać holistyczne podejście do projektowania i doskonalenia aplikacji.

 

  • Cel szkolenia:

Celem warsztatów jest pogłębienie wiedzy z zakresu projektów IT o techniki i narzędzia niezbędne przy tworzeniu mikroserwisów. Uczestnikom prezentowane są bazy danych noSQL i frameworki na przykładzie narzędzi Spring Cloud.

 

  • Forma szkolenia:

Szkolenie oparte jest 60% na ćwiczeniach i 40% na wykładach. W trakcie trwania uczestnicy wykonują analizowane zadania, oraz mogą liczyć na wsparcie i pomoc trenera.

 

  • Korzyści ze szkolenia:

Po szkoleniu uczestnicy potrafią projektować i implementować przy wykorzystaniu CQRS i Event Sourcing. Dodatkowo samodzielnie tworzą architektury mikroserwisów, a także znają ich wady i zalety. Poza tym wiedzą jak projektować i implementować REST API, znają narzędzia do skalowania systemów rozproszonych i frameworki mikroserwisów. Posiadają także wiedzę na temat bazy noSQL, oraz Continuous Integration i Continuous Deployment w kontekście mikroserwisów.

 

  • W trakcie szkolenia zapewniamy: materiały szkoleniowe, przerwę kawową, lunch i certyfikat uczestnictwa.

 

  • Trener szkolenia:

Andrzej Sydor – specjalista, programista, wykładowca i trener. Od lat współpracujący z polskimi, niemieckimi i finlandzkimi firmami przy tworzeniu i utrzymywaniu aplikacji.

 

Link do zapisów i agendy: https://gigacon.org/event/architektura_web_aplikacji_rest_cqrs_nosql/

Dla społeczności Coders View Community mamy 5% rabatu od ceny szkolenia z hasłem codersview. Hasło należy podać podczas rejestracji.

 

Zapraszamy!


Organizator
GigaCon

Start
30/05/2019 9:00

Koniec
31/05/2019 17:00

Koszt
1899 zł + VAT

Telefon
506 981 902

E-mail
szkolenia@gigacon.org

Strona internetowa
https://gigacon.org/event/architektura_web_aplikacji_rest_cqrs_nosql/