Nowa odsłona 4Developers na zakończenie eventowej jesieni w IT!

 

 Na zwieńczenie jesiennego sezonu eventów IT, organizatorzy 4Developersprzygotowali coś specjalnego – zupełnie nową odsłonę znanego Wam Festiwalu. 4Developers Offline -najbardziej rozluźniona konferencja IT w Polsce – odbędzie się 27 listopada w Gdańsku.

Tuż po lokalnych edycjach Festiwalu, zakończonych premierową Satelitą w Poznaniu, przyszła kolej na coś zupełnie nowego. 4Developers OFFLINE ma łączyć jakość wygłaszanych prelekcji z niebanalną formułą. Podczas tej konferencji uczestnicy nie tylko zyskają pokłady wiedzy, ale również świetnie spędzą czas! W porze lunchu wykłady zostaną przeniesione… do baru!

 „Wychodzimy z sal wykładowych, po to, by integrować społeczności IT przy smacznym jedzeniu i trunkach” – ogłaszają organizatorzy Festiwalu.

 

 

Networking i interdyscyplinarność

Na 4Developers OFFLINEuczestnicy będą mieli kilka ścieżek do wyboru. Interdyscyplinarność stała się już cechą charakterystyczną wszystkich wydarzeń odbywających się pod szyldem 4Developers. Podczas tejkonferencji będzie można odwiedzić 3 ścieżki tematyczne: C++, Java oraz Mobile. Merytoryczne wykłady wygłosi ponad 20 speakerów!

Ponadto, organizatorzy stawiają na networking. 4Developers OFFLINE to idealne miejsce i czas, by nawiązać cenne znajomości, podzielić się praktyczną wiedzą oraz wymienić doświadczenia.

 

 

Jako Media Partner mamy dla Was rabat na bilety!

Z kodem: CODERS_VIEW zyskacie 10% zniżki!

Więcej informacji oraz bilety znajdziecie na stronie: https://4developers.org.pl/offline-2019/

Organizatorzy zachęcają również do śledzenia profilu na Facebooku @4Developers, na którym znajdziecie najświeższe aktualności oraz konkursy.

 

 


Organizator
4Developers

Start
27/11/2019 8:00

Koniec
27 listopada, 2019

Koszt
150zł + VAT


Telefon

E-mail

Strona internetowa
https://4developers.org.pl/offline-2019/