PLNOG Online 2021!

PLNOG Online 2021!

Chociaż w świecie offline wciąż trudno się spotkać, to my znamy przestrzeń, gdzie wszystko jest możliwe! Zapraszamy do udziału w PLNOG Online 2021! To już czwarte, wirtualne wydarzenie, które organizujemy dla polskich dostawców usług internetowych, operatorów sieci oraz entuzjastów rozwoju rynku ICT i ISP. Tym razem chcemy skupić się na technicznych wykładach oraz omówić sytuację na rynku, prognozy i strategie współpracy na kolejny rok. Ma to szczególne znaczenie w czasie niepewności i dynamicznych zmian zachodzących w całej gospodarce. Dlatego stawiamy na praktyczne case study i eksperckie opinie. Wraz z liderami branży przeanalizujemy największe zmiany na rynku i sformułujemy trendy, które będą kształtować telekomunikację w ciągu najbliższych miesięcy. Kompleksowe podejście, najnowsze technologie i grono świetnych specjalistów w roli prelegentów sprawiają, że PLNOG należy do tych spotkań, na których naprawdę WARTO BYĆ.

BILETY  w cenie 69PLN (+VAT) są już dostępne!

KUP BILET

 

Prelegenci

 

PLNOG

Michał Furmankiewicz

Chmurowisko sp. z o. o.

 

PLNOG

Piotr Wojciechowski

IT PLAYGROUND / CCIE.PL

 

 PLNOG

Krzysztof Załęski

Sevenet

 

Poznaj PLNOG

PLNOG największa w Polsce tego typu konferencja branżowa, która dwa razy w roku gromadzi w jednym miejscu polskich dostawców usług internetowych, operatorów sieci, inżynierów, decydentów i entuzjastów rynku telco. Konferencja już od niemal 13 lat napędza i wspiera współpracę między przedstawicielami firm teleinformatycznych oraz telekomunikacyjnych. Wśród uczestników PLNOG nie brakuje przedstawicieli dużych korporacji i organizacji, jak i lokalnych przedsiębiorstw, którzy wspólnie podczas dwudniowej konferencji zastanawiają się, jak wygląda i jak wyglądać będzie polski rynek ICT.

 

KUP BILET

 

————————————————————————————————-

 

Te, jak i wiele więcej innych ciekawych wydarzeń możecie znaleźć na naszej stronie w dziale  Kalendarium .

Zapraszamy również do działu Blog -> gdzie każdego dnia po godzinie 15:00 prezentowany jest nowy materiał.

Odwiedźcie również Kalendarium, gdzie znajdziecie informację o zbliżających się konferencjach, szkolenia i prezentacjach z różnych dziedzin IT.

Jeśli szukacie nowych wyzwań zawodowych to w dziale Oferty, na pewno znajdziecie coś dla Ciebie!

Zapraszamy na nasz Facebook oraz LinkedIn.


Organizator
Proidea Sp. z o.o.

Start
20/04/2021 10:00

Koniec
20/04/2021

Koszt
69PLN + VAT

Telefon
+48 605 177 768

E-mail
monika.barnas@proidea.org.pl

Strona internetowa
https://plnog.pl/pl/plnog-online-2021/