PRAKTYCZNE ZASTOSOWANIE TECHNOLOGII BLOCKCHAIN

 

  • Dla kogo jest ten kurs?

Szkolenie kierujemy do wszystkich programistów, architektów, dyrektorów technicznych i analityków, a także do wszystkich tych, którzy chcą samodzielnie tworzyć inteligentne kontrakty, tworzyć zdecentralizowane aplikacje i wdrażać komercyjne rozwiązania technologii blockchain.

 

  • Cel szkolenia:

Głównym celem jest zapoznanie uczestników z technicznymi aspektami budowy rozwiązań wykorzystując przy tym technologię blockchain.

 

  • Forma szkolenia:

Nasze szkolenie kładzie nacisk głównie na praktykę. Trudne przypadki wsparte są  doświadczeniem zawodowym trenera. Wszystkie ćwiczenia są wspólnie analizowane i omawiane.

 

  • Korzyści ze szkolenia:

Po szkoleniu uczestnicy potrafią stosować technologię blockchain w praktyce, analizują transakcje w sieci Ethereum, a także tworzą i wdrażają w życie inteligentne kontrakty. Dodatkowo samodzielnie przygotowują kampanie ICO, projektują rozwiązania zdecentralizowane, oraz generują tokeny cyfrowe.

 

  • W trakcie szkolenia zapewniamy: wszystkie materiały szkoleniowe, przerwę kawową, lunch, wsparcie trenera i certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

 

  • Trener szkolenia:

Sylwester Wieczorkowski – certyfikowany trener Microsoft i ekspert z zakresu technologii blockchain. Współpracuje z klientami z całego świata, dla których tworzy dedykowane rozwiązania IT. Jest odpowiedzialny za projektowanie i rozwój skalowanych aplikacji biznesowych (internetowych i mobilnych) oraz integrację z wiodącymi technologiami firmy Microsoft.

 

Link do zapisów i agendy: https://gigacon.org/event/praktyczne-zastosowanie-technologii-blockchain/

Dla społeczności Coders View Community mamy 5% rabatu od ceny szkolenia z hasłem codersview. Hasło należy podać podczas rejestracji.

 

Zapraszamy !


Organizator
GigaCon

Start
29/01/2019 9:00

Koszt
1199 zł + VAT

Telefon
506 981 902

E-mail
szkolenia@gigacon.org

Strona internetowa
https://gigacon.org/event/praktyczne-zastosowanie-technologii-blockchain/