SZKOLENIE PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU CISSP

 

 

  • Dla kogo jest ten kurs?

Szkolenie kierowane jest do kadry zarządzającej i specjalistów, którzy zajmują się bezpieczeństwem informacji i spełniają wymagania (ISC)2. Także dla wszystkich architektów rozwiązań IT, projektantów systemów informatycznych, specjalistów ds. bezpieczeństwa i wszystkich, którzy chcą przystąpić do egzaminu CISSP poprzez program Associate od (ISC)2 for CISSP.

 

  • Cel szkolenia:

Przygotowanie uczestników do zdania egzaminu CISSP. Wydawany przez organizację (ISC)2, certyfikat CISSP jest niewątpliwie jednym z najbardziej rozpoznawalnych i uznawanych na całym świecie certyfikatów potwierdzających umiejętności z zakresu bezpieczeństwa informacji.

 

  • Forma szkolenia:

Oferujemy Państwu szkolenie przygotowujące uczestników do zdania egzaminu CISSP. Jest to 5-dniowe szkolenie z elementami warsztatu. Szkolenie jest prowadzone przez doświadczonych trenerów posiadających certyfikaty CISSP.

 

  • Korzyści ze szkolenia:

Certyfikacja CISSP niesie ze sobą wiele korzyści – zarówno dla pracowników, w postaci podniesienia i udokumentowania profesjonalnych kwalifikacji zawodowych, jak i dla pracodawców, którzy od posiadacza certyfikatu CISSP mogą oczekiwać wysokich kompetencji z zakresu bezpieczeństwa informacji.

 

  • W trakcie szkolenia zapewniamy:

Materiały szkoleniowe (książka (ISC)2 CISSP Certified Informaton Systems Security Professional Official Study Guide 8th Edition), przerwy kawowe, przerwy obiadowe i certyfikat uczestnictwa.

 

  • Trenerzy szkolenia:

 

Adam Danieluk – Specjalista i menadżer bezpieczeństwa informacji z ponad piętnastoletnim stażem w branży. W kręgu jego zainteresowań znajdują się ryzyko operacyjne, ochrona informacji osobowych i danych finansowych, standardy: Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS), PA-DSS, zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001 i zarządzania ciągłością biznesu ISO 22301, zarządzanie ryzykiem ISO 31000.

 

Michał Brandt – Ekspert bezpieczeństwa w cyklu rozwoju systemow IT (SDLC), w zakresie bezpieczeństwa w projektach, włączając zarządzanie wymaganiami. Posiada bardzo duże doświadczenie w zakresie przygotowania i zarządzania politykami, standardami, wytycznymi  innymi dokumentami. Ekspert w zakresie cyklu życia regulacji wewnętrznych w zakresie bezpieczeństwa oraz rozwiązań i procesów kryptograficznych. Ekspert w zakresie bezpieczeństwa rozwiązań chmurowych (Projekt ZBP – Tezeusz)Główny ekspert ds. bezpieczeństwa w projektach wdrożenia Rekomendacji D i RODO.

 

  • Link do zapisów: https://gigacon.org/event/szkolenie-certyfikat-cissp/

 

Dla społeczności Coders View Community mamy 5% rabatu od ceny szkolenia z hasłem codersview. Hasło należy podać podczas rejestracji.

 

Zapraszamy!


Organizator
GigaCon

Start
13/05/2019

Koniec
17/05/2019

Koszt
5900 zł + VAT

Telefon
506 981 902

E-mail
szkolenia@gigacon.org

Strona internetowa
https://gigacon.org/event/szkolenie-certyfikat-cissp/