SZKOLENIE UX-PM LEVEL 1 ADOPTING UX

 

UX-PM jest jedynym w Polsce certyfikowanym programem szkoleniowym z obszaru User Experience.

Akredytacja: UX alliance

Dzięki współpracy z Symetria udostępniamy Państwu lutową sesję UX-PM level 1 Adopting UX.

 

  • Dla kogo jest ten kurs?

Dla Project Managerów, Product Managerów, Product Ownerów, Account Managerów, Marketing i Brand Managerów, liderów i członków zespołów deweloperskich, członków zespołów zarządzających projektami i osób chcących zdobyć wiedzę z zakresu UX.

A także dla wszystkich tych, którzy chcą zrozumieć metodę User Experience i poznać najważniejsze narzędzia stosowane przy procesie integracji UX.

 

  • Forma szkolenia:

Szkolenie trwa dwa dni i jest kierowane przez dwóch trenerów. Drugiego dnia przeprowadzany jest egzamin, dający możliwość zdobycia certyfikatu UX PM Level 1. Grupa jest ograniczona do 14 osób, dzięki czemu każdy uczestnik jest traktowany indywidualnie.

 

  • Korzyści ze szkolenia:

W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób suplementacja UX wpływa na organizację i jak przeprowadzić trzy strategiczne metody badawcze.

Po szkoleniu uczestnicy będą potrafili przeprowadzić analizę produktów i usług pod kątem zgodności z UX i wykryć potencjalne przyczyny niepowodzenia projektów.

 

  • Trener wiodący szkolenia:

Piotr Sałata – trener międzynarodowego certyfikatu UX-PM. Zajmuje się tworzeniem stron WWW, aplikacji mobilnych i SaaS. Specjalizuje się w tworzeniu złożonych interfejsów i procesów za nimi stojących. Jest koordynatorem i moderatorem badań aplikacji o wysokim stopniu skomplikowania.

 

Link do zapisów i agendy: https://gigacon.org/event/szkolenie-ux-pm/

Zapraszamy!

 


Organizator
GigaCon

Start
21/02/2019 9:30

Koniec
22/02/2019 17:00

Koszt
3200 zł + VAT

Telefon
506 981 902

E-mail
szkolenia@gigacon.org

Strona internetowa
https://gigacon.org/event/szkolenie-ux-pm/