TEST PENETRACYJNY – JAK WYKONAĆ GO SAMEMU W KILKU PROSTYCH KROKACH?  

 

  • Dla kogo jest ten kurs?

Dla pracowników branży IT, a także dla wszystich tych, którzy chcą posiadać umiejętność samodzielnego wykonywania testów penetracyjnych.

 

  • Cel szkolenia:

Celem spotkania jest samodzielne przeprowadzenie testu penetracyjnego, a także zapoznanie się z konsekwencjami przeprowadzenia takich ataków. Dodatkowo uczestnicy zapoznają się z szeregiem narzędzi i metodami działania atakujących.

 

  • Forma szkolenia:

Szkolenie opiera się na zapoznaniu uczestników z praktycznymi narzędziami i metodami stosowanymi podczas testów penetracyjnych. Wymagany jest własny laptop.

 

  • Korzyści ze szkolenia:

Po szkoleniu uczestnicy potrafią zidentyfikować słabe punkty we własnych procedurach bezpieczeństwa. Dodatkowo potrafią tworzyć raporty, znają metody działań i narzędzia atakujących, oraz odróżniają OWASP od PCI-DSS. Potrafią także sami przeprowadzić podstawowe działania sprawdzające stan bezpieczeństwa.

 

  • W trakcie szkolenia zapewniamy: materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, lunch i certyfikat uczestnictwa.

 

  • Trener szkolenia:

Artur Kalinowski – administrator bezpieczeństwa, pentester i informatyk śledczy. Od wielu lat związany z bezpieczeństwem w IT. Autor książki „Metody Inwigilacji i Elementy Informatyki Śledczej” oraz wielu artykułów o przełamywaniu zabezpieczeń w sieci.

 

Miejsce szkolenia: Warszawa

Link do zapisów i agendy: https://gigacon.org/event/test_penetracyjny_jak_wykonac_go_samemu/

Dla społeczności Coders View Community mamy 5% rabatu od ceny szkolenia z hasłem codersview. Hasło należy podać podczas rejestracji.

 

Zapraszamy!


Organizator
GigaCon

Start
29/03/2019 9:00

Koszt
1199 zł + VAT

Telefon
506 981 902

E-mail
szkolenia@gigacon.org

Strona internetowa
https://gigacon.org/event/test_penetracyjny_jak_wykonac_go_samemu/