TestingCup 2019 Poznań

 

7. edycja największych zawodów i konferencji w testowaniu oprogramowania

 

Najlepsi w Polsce specjaliści ds. jakości, specjalnie przygotowana aplikacja z błędami My Buggy, międzynarodowa konferencja z uznaną Radą Programową, ponad 1500 m2 przestrzeni wystawienniczej oraz bogaty w atrakcje networking. Tak zapowiada się 7. edycja TestingCup!

 

TestingCup to pierwsze na świecie i największe do tej pory zawody ludzi, którzy na co dzień zajmują się weryfikacją jakości aplikacji.

 

10 czerwca w Poznaniu testerzy oprogramowania, automatycy testów, specjaliści ds. zapewnienia jakości, dokumentaliści techniczni i wielu innych, którzy kontrolują i dbają o jakość oraz bezpieczeństwo, spotykają się w jednym miejscu i czasie, by zmierzyć się w konkurencji ze sobą i zdobyć tytuł Mistrza. Będą testować specjalnie przygotowaną do tego aplikację z zaszytymi błędami – Mr Buggy. Ich pracę zostaną oceniane przez Komisję Sędziowską złożoną z ekspertów w branży testowania i QA.

TestingCup to także miejsce na zaczerpnięcie wiedzy i inspiracji od najlepszych specjalistów, wybranych przez specjalnie powołaną do tego Radę Programową. Szefem tej Rady w tym roku został James Lyndsay, uznany w branży ekspert, nagrodzony w 2015 r. European Tester Excellence Award.

 

Udział w Zawodach

Organizatorzy zapraszają do udziału drużyny oraz zawodników indywidualnych, którzy zmierzą się w konkurencji z innymi uczestnikami i z wyzwaniem, jakie podstawi przed nimi Mr Buggy. Rejestracja jest otwarta i można jej dokonać poprzez stronę https://bit.ly/2VrqNqE.

 

Konferencja

TestingCup jest unikatowym wydarzeniem, dającym możliwość zaczerpnięcia wiedzy od najlepszych specjalistów nie tylko z Polski, ale całego świata. Tegoroczne prezentacje i warsztaty będą bazowały na doświadczeniu, twardych faktach, ale także otwierających oczy ideach i inspirujących wizjach.

 

Aktualna lista prelegentów: https://bit.ly/2uitgHW.

 

Agenda: https://bit.ly/2IOe3qB

 

Zapraszamy na wydarzenie!

 


Organizator

Start
10/06/2019

Koniec
11/06/2019

Koszt

Telefon

E-mail

Strona internetowa
http://testingcup.pl/index.html