TESTOWANIE BEZPIECZEŃSTWA APLIKACJI INTERNETOWYCH, KRAKÓW

 

 

  • Dla kogo jest ten kurs?

Dla programistów, DevOps-ów, testerów oprogramowania i dla wszystkich chcących w przyszłości zajmować się bezpieczeństwem.

 

  • Cel szkolenia:

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy z zakresu obsługi narzędzi pozwalających na identyfikację podatności w aplikacji i ich naprawę zgodną z obowiązującymi standardami.

 

  • Forma szkolenia:

Szkolenie nastawione jest w większości na zdobycie praktycznej wiedzy na podstawie wykonywanych ćwiczeń. Jedynym wymaganiem jest posiadanie własnego laptopa. Szkolenie składa się z kilku modułów, więc może być ono dostosowane do potrzeb firmy.

 

  • Korzyści ze szkolenia:

Po szkoleniu uczestnicy potrafią zapewnić bezpieczeństwo aplikacji internetowych w praktyczny sposób.

 

  • W trakcie szkolenia zapewniamy: materiały szkoleniowe, długopis i notatnik, przerwę kawowo-ciasteczkową, lunch, pomoc w konfiguracji komputera, oraz certyfikat uczestnictwa.

 

  • Trener szkolenia:

Mateusz Piaszczak – wieloletni trener i tester oprogramowania, a także inicjator projektu Protesterzy. Od lat specjalizujący się w tematyce testów bezpieczeństwa. Był prelegentem na wielu branżowych konferencjach m.in.: Quality Excites, WordCamp, WordUp, Quality Meetup, KraQA i Kariera IT.

 

Link do zapisów i agendy: https://gigacon.org/event/testowanie-bezpieczenstwa-aplikacji-internetowych-krakow/

Dla społeczności Coders View Community mamy 5% rabatu od ceny szkolenia z hasłem codersview. Hasło należy podać podczas rejestracji.

Zapraszamy do udziału!


Organizator
GigaCon

Start
23/05/2019 8:00

Koniec
24/05/2019 17:00

Koszt
2599 zł + VAT

Telefon
506 981 902

E-mail
szkolenia@gigacon.org

Strona internetowa
https://gigacon.org/event/testowanie-bezpieczenstwa-aplikacji-internetowych-krakow/